2019. március 17., vasárnap

Aszaló - Mályinka 8-0 (7-0)

Lázi László ismét négy gólt szerzett
Egy hét szünetet követően ismét hazai környezetben lépett pályára csapatunk a bajnokság 19. fordulójában. Hanyecz Béla együttese ott folytatta, ahol Tiszalúc ellen abbahagyta, már az első félidőben eldöntve a három pont sorsát hétszer találtak az ellenfél kapujába Bodnár Csabáék. A második játékrészben még Lázi László talált be egyszer, így fiatal támadónk ismét négy találatot szerezve lett a mezőny legjobbja.

Megyei II. osztály, Északi-csoport 19. forduló

Aszaló, 50 néző. Játékvezető: Majoros Tamás (Szalontai Csaba, Somossy II László)
Aszaló: Ihász - Ganyi, Sukály, Szentidai, Meczkó, Stefán, Balogh, Bodnár, Ádám, Lázi, Botos. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Mályinka: Kakuk - Szendrei, Pápai, Hanász, Busa, Béres, Szabó, Fészki, Gór, Csoma, Porkoláb. Edző: Gór Bálint.

Csere: Porkoláb helyett Gór B. a 46., Bodnár helyett Szász a 49., Sukály helyett Burai az 59., Botos helyett Mády a 61., Balogh helyett Bari a 61., Ganyi helyett Kiss a 71. percben.
Sárga lap: Fészki a 26., Gór E. a 82., Meczkó a 82. percben.
Gólszerző: Botos (1-0) a 17., Balogh (2-0) a 23., Bodnár (3-0, 11-esből) a 26., Lázi (4-0) a 30., Botos (5-0) a 37., Lázi (6-0) a 42., Lázi (7-0) a 45., Lázi (8-0) a 86. percben.
Jók: Lázi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki.
Ifi: 9-2.

Hanyecz Béla: - Az első félidőben eldöntöttük. Szünet után már hagyott kívánnivalót maga után a játékunk…
Gór Bálint edző: - Nagy szakmai csodáról nem tudok nyilatkozni. Hibákat nincs miért keresni. Gratulálok az Aszalónak. Az eredmény önmagáért beszél. Magunkról csak annyit: térjünk észhez végre. Várjuk a hiányzókat!