2019. március 4., hétfő

Aszaló - Tiszalúc 8-2 (3-1)

Nyolc gólt szerezve győzött csapatunk Tiszalúc ellen
Hazai pályán kezdte meg a futballtavaszt az Aszalói Sportegyesület. Csapatunk Tiszalúc gárdáját látta vendégül szombat délután és aratott magabiztos, 8-2-es győzelmet. Lázi László négyszer talált az ellenfél kapujába, Bari Martin duplázott, Ádám Attila és Balogh Bence pedig egyszer-egyszer volt eredményes.

Megyei II. osztály, Északi-csoport 17. forduló

Aszaló, 100 néző. V.: Tóth Márton (Kalló Zsolt, Kiss Balázs)
Aszaló: Ihász - Sukály, Balogh, Bodnár B., Lázi, Szentidai, Ganyi, Meczkó, Ádám, Botos, Stefán. Edző: Hanyecz Béla.
Tiszalúc: Tóth - Fekete, Dani, Szendi, Balogh I., Glonczi R., Gaál, Glonczi I., Peruska (Galamb), Horváth S., Glonczi Krisztián Edző: Koczka Sándor.

Csere: Glonczi I. helyett Glonczi Krisztofer a 46., Balogh I. helyett Horváth L. az 55., Ádám helyett Bari a 62., Lázi helyett Szász a 62., Glonczi Krisztián helyett Glonczi Z. a 65., Balogh B. helyett Kiss E. a 67., Botos helyett Mády a 67., Stefán helyett Szopkó a 73., Petruska helyett Galamb a 78. percben.
Sárga lap: Petruska az 55., Szentidai a 83., Horváth L. a 86. percben.
Gólszerző: Lázi (1-0) a 12., Lázi (2-0) a 15., Lázi (3-0) a 20., Horváth S. (3-1, 11-esből) a 27., Ádám (4-1) a 47., Balogh B. (5-1) a 48., Lázi (6-1) az 51., Glonczi Z. (6-2) a 84., Bari (7-2, 11-esből) a 86., Bari (8-2) a 88. percben.
Jók: Lázi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat ill. Horváth S., Gaál, Glonczi I.
Ifi: 6-2.

Hanyecz Béla: - A körülményekhez képest jól és eredményesen játszottunk. Gratulálok a fiúknak.
Koczka Sándor: - Túl sok egyén hibát vétettünk. Ezek nélkül jóval szorosabb is lehetett volna. Ezen javítanunk kell már a jövő héten.