2019. március 23., szombat

Szirmabesenyő - Aszaló 0-5 (0-2)

Magabiztos győzelemmel avatta fel az új mezt csapatunk
A bajnokság 20. fordulójában együttesünk a harmadik helyezett Szirmabesenyő otthonában lépett pályára. Az új, fekete-zöld szerelésében pályára lépő együttesünknek Lázi László korai góljával sikerült megalapoznia a találkozót, amely a szünetig még egy, a fordulást követően további három találatot szerzett a végére kissé paprikássá váló találkozón. Csapatunk így magabiztos győzelemmel gyűjtötte be a három pontot tabellaszomszédja otthonában.
Képek a mérkőzésről: ide kattintva!

Megyei II. osztály, Északi-csoport 20. forduló

Szirmabesenyő, 100 néző. Játékvezető: Szoboczki Csaba (Kopcsó Dénes, Nagy Gábor)
Szirmabesenyő: Valkányi - Juhász, Jóner, Váradi, Bihari, Miskolci, Simon, Lakatos, Fejes, Galamb, Simon, Miskovics. Játékos-edző: Jóner Gábor.
Aszaló: Ihász - Ganyi, Szentidai, Meczkó - Stefán, Burai, Bodnár, Balogh, Ádám - Lázi, Szász. Vezetőedző: Hanyecz Béla.

Csere: Galamb helyett Beri az 53., Szász helyett Bari a 63., Balogh helyett Mády a 69., Miskovics helyett Tarczali a 71., Bodnár helyett Krajnyák a 78. percben.
Sárga lap: Szentidai az 1., Miskolci a 34., Bihari a 85. percben.
Piros lap: Ganyi a 85. percben.
Gólszerző: Lázi (0-1) a 3., Stefán (0-2) a 26., Ádám (0-3) a 49., Lázi (0-4) a 63., Mády (0-5, 11-esből) a 70. percben.
Jók: Az egész csapat.
Ifi: 4-0

Jóner Gábor: - Amit az elmúlt időszakban felépítettünk a mai napon leromboltuk. A jövő héten kezdhetünk újra építkezni!
Hanyecz Béla: - Taktikus játékkal teljesen megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatnak!