2023. október 25., szerda

Aszaló - Nagybarca 7-2 (0-0)

Ganyi Ádám csereként beállva duplázott
(Fotó: archív)
 A Vármegyei bajnokság 9. fordulójában együttesünk hazai pályán fogadta az újonc Nagybarca gárdáját. Bodnár Csabáék a vártnál nehezebben törték meg ellenfelüket, gól nélküli első játékrészt követően a második negyvenöt perc során kilenc (!) gól esett, 7-2-es elosztásban.

Vármegyei II. osztály, Észak csoport, 9. forduló

Aszaló SE - Nagybarcai SBE 7-2 (0-0)

Aszaló, 100 néző. Játékvezető: Oscsenda András (Kovács Attila, Ablonczy Benedek)
Aszaló: Komlóssy - Ruszó, Lázi, Roha, Ádám A. -  Erdélyi, Bodnár, Lencsés, Ferenczi - Vadász, Dányi . Szakosztályvezető: Szabó László.
Nagybarca:
Berki Z. R. - Váradi R., Váradi A., Berki Z., Berecz T., Lázi, Poszuk, Balogh N., Váradi M., Dömötör, Berecz K. Edző: Berecz Tibor.

Csere: Ferenczi helyett Ganyi a 24., Dányi helyett Horváth K. a 49., Lencsés helyett Fizer a 62., Vadász helyett Bozó a 78. percben.
Sárga lap: Bodnár a 10., Váradi a 85. percben.
Gólszerző: Lencsés (1-0) az 50., Ganyi (2-0) a 60., Berki Z. (2-1) a 65., Berki Z. (2-2) a 67., Lázi (3-2) a 70., Ganyi (4-2) a 77., Bodnár (5-2) a 83., Horváth (6-2) a 86., Lázi (7-2) a 89. percben.
Jók: Erdélyi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki.

Vezetőedzői értékelés

Szabó László: - A betömörülő védelem miatt sokáig szenvedtünk. A vége sima lett, még a kihagyott 11-es is belefért. Ugyanakkor sok tanulsággal is szolgált ez a mai mérkőzés. Gratulálok a vendégek lelkes és taktikus játékához. További sikereket kívánunk nekik.
Berecz Tibor: - A szoros 70 perc után "elcseréltük" magunkat. Jött egy hibákkal teli 20 perc, amit egy jó csapat megbüntet. Sportszerű játék, tiszta korrekt játékvezetés. További sok sikert a hazai csapatnak.