2023. október 3., kedd

Szendrőlád - Aszaló 1-6 (1-4)

Dányi János mesterhármast szerzett
(Fotó: archív)

A bajnokság 6. fordulójában az újonc Szendrőlád vendégeként lépett pályára csapatunk. A pályaválasztó eltiltása miatt ezúttal ideiglenes otthonában, Sajósenyén fogadta együttesünket. A találkozó már az első félidőben megnyugtató előnyt hozott a mieink számára, majd a második játékrészben tovább növelve előnyét, magabiztosan gyűjtötték be a három pontot Bodnár Csabáék.

Vármegyei II. osztály, Észak csoport, 6. forduló

Szendrőlád KSE - Aszaló SE 1-6 (1-4)

Sajósenye, 50 néző. Játékvezető: Fülöp Norbert (Éliás Attila, Fülöp Gábor)
Szendrőlád: Káló J. - Ádám D., Radics, Dányi, Ádám M., Lakatos Zs., Kálló K., Szávuj, Rácz, Lakatos M., Horváth R.  Csapatvezető: Kalló Barnabás.
Aszaló: Komlóssy - Ruszó, Lázi Gy., Roha, Ádám A. - Erdélyi, Bozó, Bodnár, Ferenczi - Vadász, Dányi, Szakosztályvezető: Szabó László.

Csere: Rácz helyett Csikó a 25., Ferenczi helyett Ganyi az 55., Ádám M. helyett Korotki az 56., Bozó helyett Fizer a 62., Ádám D. helyett Ádám T. a 62., Kálló K. helyett Ádám K. a 79., Dányi helyett Mata a 79. percben.
Sárga lap: Szávuj a 21., Radics a 27.,Erdélyi a 48., Fizer a 67. percben.
Gólszerző: Dányi (0-1) a 7., Dányi (0-2) a 15., Lakatos (1-2) a 19., Vadász (1-3) a 24., Bodnár (1-4, 11-esből) a 27., Dányi (1-5) az 50., Vadász (1-6) a 80. percben.
Jók: senki, ill. Ruszó, Bodnár, Dányi.

Vezetőedzői értékelés

Kalló Barnabás:
- Gyenge játék, jó játékvezetés. Megérdemelt vendég győzelem. További sok sikert Aszaló csapatának.
Szabó László: - Gyenge játékkal szereztük meg a megérdemelt 3 pontot. A továbbiakban sok sikert Szendrőládnak.