2023. október 9., hétfő

Aszaló - Szendrő 4-2 (1-0)

Nagyot küzdött, de megszerezte csapatunk a 3 pontot
(Fotó: archív)
A bajnokság 7. fordulójában újra hazai pályán szerepelt csapatunk, ezúttal Szendrő ellen. A küzdelmes kilencven perc során hat gól is született, 4-2-es elosztásban, így újabb értékes három ponttal gazdagodott együttesünk.

Vármegyei II. osztály, Észak csoport, 7. forduló

Aszaló SE - Szendrő VSSZK 4-2 (1-0)

Aszaló, 100 néző. Játékvezető: Sohojda Martin (Fercsák András, Lipták Levente).
Aszaló: Komlóssy - Ruszó Á., Lázi Gy., Roha, Ádám A. - Erdélyi, Bodnár,  Lencsés, Ferenczi - Vadász, Horváth K. Szakosztályvezető: Szabó László.
Szendrő: Horváth G. - Ádám R., Ádám J., Ádám I., Kiss G.. Ádám A., Ádám J. R., Beri Zs., Beri A., Fülöp, Horváth Sz. Csapatvezető: Szaniszló Richárd.

Csere: Lencsés helyett Fizer a 64., Ádám J. helyett Horváth R. a 64., Ádám A. helyett Meczkó a 66., Ferenczi helyett Bozó a 77., Ádám I. helyett Dániel a 78., Fülöp helyett Lázi I. a 78., Vadász helyett Ganyi a 79. percben.
Sárga lap: Beri a 20., Ádám J. R. a 31., Ferenczi az 57., Bodnár a 74., Ádám I. a 74. percben.
Gólszerző: Ádám A. (1-0) a 32.,  Kiss G. (1-1, 11-esből) az 58., Vadász (2-1) a 66., Horváth K. (3-1) a 75., Lázi Gy. (4-1) az 85., Kiss G. (4-2) a 87. percben.
Jók: Ruszó, Lázi Gy., Roha, Erdélyi, Bodnár,  ill. Horváth F., Horváth Sz. Beri A.

Vezetőedzői értékelés

Szabó László: - Szendrő ellen sohasem könnyű. Éles, parázs meccs volt. Megérdemelt győzelem!
Szaniszló Richárd: - Küzdöttünk, ha nem veszekedtünk, még játszottunk is. Ennyire volt elég. Gratulálok a hazaiaknak!