2012. szeptember 2., vasárnap

Hétvégi eredmények

Befejeződtek a megyei I. osztály 3. fordulójának küzdelmei, amely bizony hoztak váratlan eredményeket. Ilyen volt például a szombati MVSC-Sajóbábony mérkőzés, ahol a hazaiak 3-2 arányban legyőzték a bábonyiakat. Szikszó-Tomor-Lak újabb nagyarányú győzelmet könyvelhetett el, Bogácsot 7-0 arányban verték. Vasárnap nagyszerű mérkőzést hozott a Felsőzsolca-Tállya találkozó, amely számunkra kedvező eredménnyel, 1-1-es döntetlennel végződött. Drámai végjátékban kapott ki a már 3. percben Tiszalúcon vezető Nyékládháza, a hazaiak ugyanis a 90. percben egyenlítettek, míg a 92. percben szerezték meg a győztes gólt.
A 3. forduló teljes eredménysora:

Szombati mérkőzések:
Abaújszántó-Aszaló: 0-2 (0-1)
Gólszerző: Lázár (0-1), Lázár (0-2)
MVSC-Sajóbábony: 3-2 (1-2)
Gólszerző: Nagy (0-1), Illovai (1-1), Bazsányi (1-2), Lajtos (2-2), Szajkó (3-2)
Szendrő-Karcsa 1-2 (1-0)
Gólszerző: Beri (1-0), Sveda (1-1), Rendes (1-2)
Sárospatak-Encs: 1-5 (0-3)
Gólszerző: Gregó (0-1), Lencsés (0-2), Galyas (0-3), Galyas (0-4), Galyas (0-5), Leitner (1-5)
Bogács-Szikszó-Tomor-Lak: 0-7 (0-3)
Gólszerző: Komjáti (0-1), Poszuk (0-2), Subert (0-3), Boros M. (0-4), Boros M. (0-5), Nagy A. (0-6), Bokk (0-7)