2012. szeptember 9., vasárnap

Hétvégi eredmények

Befejeződtek a 4. forduló küzdelmei. A vasárnapi egyetlen mérkőzés nem volt hatással a tabella elejére: Karcsa otthon tartotta a három pontot az MVSC ellen. Szombaton több rangadóval felérő mérkőzést is rendeztek. Ilyen volt például a Sajóbábony-Felsőzsolca mérkőzés, ahol a vendégek 2-1 arányban diadalmaskodtak. Tállyai vendégjátékán elvesztette veretlenségét az edelényi csapat: 4-2. Érdekes, hogy elkövetkezendő két ellenfelünk összecsapásán Szikszó-Tomor-Lak csak a ráadás perceiben tudta 1-0 arányban legyőzni Nyékládházát, így a nyékiek zsinórban két mérkőzésükön buknak pontokat a hosszabbítás perceiben!
A 4. forduló teljes eredménysora:

Szombati mérkőzések:
Aszaló-Bogács: 4-1 (2-0)
Gólszerző: Varga (1-0), Lázár (2-0), Gierling (3-0), Kémeri (3-1), Lázár (4-1)
Encs-Abaújszántó: 2-0 (1-0)
Gólszerző: Gallyas (1-0), Gallyas (2-0)
Onga-Sárospatak: 2-1 (1-1)
Gólszerző: Varga (1-0), Tuss (1-1), Ruzsvánszki (2-1)
Sajóbábony-Felsőzsolca: 1-2 (0-0)
Gólszerző: Kőműves (0-1), Nagy (1-1), Kőműves (1-2)
Tállya-BTE Edelény: 4-2 (2-1)
Gólszerző: Vajda (0-1), Paranai (1-1), Németh (2-1), Kiss (3-1), Madarász (3-2), Kiss (4-2)
Szikszó-Tomor-Lak -Nyékládháza: 1-0 (0-0)
Gólszerző: Komjáti (1-0)
Szendrő-Tiszalúc: 2-1 (2-1)
Gólszerző: Kalocsai (1-0), Horváth (1-1), Ádám (2-1)