2021. május 25., kedd

Aszaló - Abaújszántó 4-0 (1-0)

Vadász Róbert ismét duplázni tudott
 Utolsó hazai bajnoki mérkőzését játszotta a 2020/2021-es idényben az Aszalói Sportegyesület. Hanyecz Béla gárdája magabiztos győzelmet aratott Abaújszántó ellen. Vadász Róbert duplája mellett Figeczki Ágoston és Lázi László szerezte csapatunk góljait.

Megyei I. osztály, 29. forduló

Aszaló SE - Abaújszántói VSE 4-0 (1-0)

Aszaló, 50 néző. Játékvezető: Majoros Tamás (Szutorcsik Gyula, Tóth Ádám)
Aszaló: Komlóssy - Kiss E., Stefán, Meczkó - Mády, Figeczki, Bodnár, Ádám - Vadász, Lázi, Erdélyi. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Abaújszántó: Ujj - Haushel, Sikorszki, Pásztor, Monyók, Kovács V., Pocsai, Nagy R., Fülöp, Szőcs, Kádár. Edző: Gyulai József.

Csere: Sikorszki helyett Rakaczki a 21., Meczkó helyett Tóth B. az 55., Figeczki helyett Botos a 62., Mády helyett Szász a 68., Nagy R. helyett Varga K. a 75., Kiss E. helyett Ganyi G. a 76. percben.
Sárga lap: Erdélyi a 78., Pocsai a 81. percben.
Gólszerző: Figeczki (1-0) a 32., Vadász (2-0) az 52., Lázi (3-0) a 85., Vadász (4-0) a 90. percben.
Jók: Bodnár, Kiss, Mády, Tóth B., ill. senki.
Ifi: 0-0.

Hanyecz Béla: - Eredményesen fejeztük be a szezon utolsó hazai mérkőzését, ilyen arányban is teljesen megérdemelt a győzelmünk.
Konyecsnyik János, szakosztályvezető: - Mi a padon szégyelljük magunkat a játékosoknak el kell gondolni, mert így nem mehet tovább.