2021. május 4., kedd

Aszaló - Mád 4-2 (2-2)

Ádám Attila bombagólt szerzett

A Megyei I. osztály 25. fordulójában ismét hazai pályán lépett pályára együttesünk. Az ellenfél ezúttal a Mád FC gárdája volt. Csapatunk amilyen gyorsan kétgólos előnyre tett szert, annál gyorsabban leadta az első félidőben a kidolgozott fórt. A második játékrészben azonban sikerült újabb gólokat szerezve begyűjteni a három pontot.

Megyei I. osztály, 25. forduló

Aszaló SE - Mád FC 4-2 (2-2)

Aszaló, 20 néző. Játékvezető: Németh Zoltán (Gyüre Levente, Fülöp Norbert)
Aszaló: Balogh Z. - Szegő, Tóth B., Ganyi G., Meczkó, Ádám - Figeczki, Szász, Ádám - Erdélyi, Lázi, Botos. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Mád: Mata - Szakács, Kramcsák, Dorogi, Farkas, Vajóczki, Spéder, Szűcs Á., Pejkó, Juhász, Bodnár. Csapatvezető: Szűcs Ádám.

Csere: Botos helyett Mády az 57., Farkas helyett Juhász a 73., Mata helyett Zsimala a 87. percben.
Sárga lap: -
Gólszerző: Erdélyi (1-0) az 5., Erdélyi (2-0) a 19., Spéder (2-1) a 35., Szakács (2-2) a 36., Lázi (3-2) a 65., Ádám (4-2) a 73. percben.
Jók: Ádám, Erdélyi, Ganyi, Figeczki, ill. senki.
Ifi: 3-1.

Hanyecz Béla: - Már az első félidőben le kellett volna zárni a meccset, de újfent hoztuk a „papírformát” védekezésben. Összességében megérdemelt a győzelmünk.
Szűcs Ádám: - Gratulálok az Aszalónak.