2021. május 31., hétfő

Bőcs - Aszaló 5-3 (2-0)

Nagyot küzdöttek az utolsó fordulóban Tóth Balázsék
(Fotó: Vajda János/boon.hu)
A 2020/2021-es idény utolsó bajnoki mérkőzését játszotta csapatunk szombaton Bőcsön. Hiába komolyabb tétje nem volt a találkozónak egyik csapat számára sem, jó iramú gólokban gazdag találkozót játszott egymással a két együttes. Csapatunk az idény legjobb újoncaként a 10. helyen zárta a bajnokságot.
Képek a mérkőzésről: ide kattintva!

Megyei I. osztály, 30. forduló

Bőcs KSC - Aszaló SE 5-3 (2-0)

Bőcs, 50 néző. Játékvezető: Haraszin Szabolcs (Tóth János, Vinga Roland)
Bőcs: Mertus - Pataki, Lakatos, Irhás, Balázs, Matesz, Tóth T., Kerekes, Titkó, Szabó Zs., El-Sherif. Edző: Zsiga Gyula.
Aszaló: Komlóssy - Kiss E., Stefán, Tóth B., Meczkó - Mády, Bodnár, Ádám - Vadász, Lázi, Erdélyi. Vezetőedző: Hanyecz Béla.

Csere: Mády helyett Vígh a 46., Vadász helyett Figeczki az 58., Meczkó helyett Szász a 62., Tóth T. helyett Siskó a 62., Balázs helyett Bicskey a 62., Kiss E. helyett Botos a 69., Lakatos helyett Orosz a 76., Pataki helyett Szegedi a 85., Matesz helyett Nyircsák a 85. percben.
Sárga lap: Bodnár a 41., Erdélyi az 52., Tóth B. a 63., Mertus a 64., Pataki a 68. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Titkó (1-0) az 5., Lakatos (2-0) a 43., Mertus (3-0, 11-esből) a 48., Titkó (4-0) a 60., Figeczki (4-1) a 61., Erdélyi (4-2, 11-esből) a 65., Lázi (4-3) a 80., Siskó (5-3) a 82. percben.
Jók: az egész csapat, ill. Tóth B., Figeczki, Kiss.
Ifi: 6–0.

Értékelés

Zsiga Gyula: - Először is gratulálok Hanyecz Béci barátomnak, újonc csapatként nagyon szép eredményeket értek el, ma is nagyszerűen játszottak. Másodszor pedig a csapatomnak, a tavaszi szezonban a legtöbb mérkőzést mi játszottuk, és az utolsó meccsen is szívüket-lelküket kitették a fiúk a győzelemért.
Hanyecz Béla: - Jól kezdtük a mérkőzést és akár több gólt is szerezhettünk volna, sajnos ekkor nem tudtunk betalálni. 4–0 után még megcsillant a remény, de a hazai csapat végleg lezárta a mérkőzést.